Kaip pirkti?


1) Išsirinkite norimą prekę ir paspauskite dešinėje esantį mygtuką "Į krepšelį". Jei prekė yra pardavime, kairėje pusėje  matysite prekės būseną "sandelyje". Jei prekių likutis yra mažesnis nei Jūs norite užsisakyti, apmokėjimo lange būsite informuoti, kad pasirinktų prekių nėra galimybės įsigyti. Galite sumažinti kiekį, arba parašyti mums el. paštu. Pristatymo terminą bei kitą informaciją nurodysime atrašydami į Jūsų laišką. 

2) Kai išsirinksite prekes, paspauskite viršuje, dešinėje pusėje esantį juodą prekių krepšelio mygtuką. Trumpoje pirkinių suvestinėje rasite mygtuką "Apmokėti", kurį paspaudus būsite nukreipti atsiskaityti per registruotą paskyrą (Susikūrę paskyrą mūsų parduotuvėje, galėsite greičiau sumokėti už pirkinius, įrašyti kelis siuntimo adresus, peržiūrėti užsakymus, sekti ankstesnius pirkimus ir dar daugiau) arba per svečio paskyrą (pirkimas be registracijos, nurodant pristatymui reikalingus duomenis, jei ateityje neketinate saugoti pirkimo duomenų).  Užsukote pas mus ne pirmą kartą ir buvote ankščiau užsiregistravęs? Prisijunkite, suvesdami savo el. paštą ir slaptažodį. 

Visa informacija apie užsakymo vykdymą yra siunčiama nurodytu el. paštu, tiek registruotiems, tiek neregistruotiems vartotojams.

Dėmesio! Vartotojas pats yra atsakingas už nurodytų duomenų, t.y. adreso, el. pašto, telefono numerio bei kitų duomenų teisingumą. Jei suvedėte klaidingą adresą ar telefoną - informuokite mus el. paštu.

3) Pažymėkite, kurioje parduotuvėje: Vilniuje ar Kaune atsiimsite prekes. O gal reikalingas prekių pristatymas Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje? Tai galite pažymėti pasirinkę "Pristatymas per VENIPAK kurjerių tarnyą.  Jei prekių krepšelis viršys 99 EUR , prekes pristatysime NEMOKAMAI, kitu atvėju skaičiuojamas 3,5 EUR pristatymo mokestis. 
Jei turite komentarų, susijusių su užsakymu, parašykite langelyje, esančiame po pristatymo informacija. 
4) Pasirinkite apmokėjimo būdą PAYSERA iškart būsite nukreipti į elektroninę platformą, kur galėsite atsiskaityti už prekes jums patogiame banke. Taip pat yra galimybė atsiskaityti grynais kurjeriui, prekių pristatymo metu, tačiau grynųjų pinigų surinkimo paslauga yra apmokestinta 1,5 EUR mokesčiu.