Bluetooth veiksmo kamera su visais montavimui reikalingais priedais!

Veiksmo kamera atspari vandeniui. 


Prism pasižymi aukštu vaizdo bei garso kokybės įrašu.


Prism tai ne paprasta veiksmo kamera, tai bevielė Jūsų kelionių įspūdžių įamžintoja. Dėl funkcijų gausos bei išskirtinės vaizdo (1080p FHD) ir nuotraukų (5 MP) kokybės jums nebereikės ieškoti jokio kito prietaiso. Dėl oro sąlygų taip pat pergyventi nereikėtų. Prism nebijo vandens, tad jei ji sušlaps ar netyčia įkris į vandenį - liksite ramūs. Visi įrašai bus išsaugoti, o kamera atspari net 40 m gyliui.


Suderinamumas

Prism veiksmo kamera praktiškai gali būti susieta su visais prietaisais, kurie palaiko bluetooth technologiją. Žinoma, svarbiausia įranga, kurios jums prireiks - šalmo komunikacijos įraga. Sujungus kamera su mikrofonu galėsite įrašynėti ne tik vaizdą, bet ir pokalbius ar aplinkos garsus. Šios kameros privalumai tuo nesibaigia. Kaip ir minėta, jį įrašo ne tik vaizdą, bet susijungus su ryšio įranga ir pokalbius tarp kelių motociklininkų. Tai leis ne tik praturtinti įrašą nesumeluotais pokalbiais, bet ir sutaupyti laiko, kurį būtumėte skyrę įrašų redagavimui.


Atnaujinimas

Pasirodžius naujiems programinės įrangos ar bluetooth versijos atnaujinimais juos bus galima įdiegti. Tai Prism veiksmo kamerą išskiria iš konkurentų, nes tokia galimybė prailgina prietaiso gyvavimo laikotarpį. Ši veiksmo kamera taip pat gali būti valdoma ir naudojantis kitais bluetooth technologiją palaikančiais įrenginiais. Prisijungę galėsite ne tik atlikti būtiniausiais funkcijas,  tačiau naudotis visomis Sena Prism veiksmo kameros suteikiamomis galimybėmis.


Tvirtinimas

Specialus Prism kameros laikiklis sukonstruotas taip, kad jį galėtumėte pritvirtinti prie bet kurio motociklo. Kas kartą norėdami nuimti Prism veiksmo kamera pritvirtinto kronšteino nuimti nereikės. Tvirtinimo laikikliai sukonstruoti taip, kad jie būti ne tik universalūs, bet ir itin patogūs naudojimui, todėl norėdami nuimti kamerą tai padarysite vos keliais judesiais. 

Jūsų patogumui Sena yra paruošusi itin didelį laikiklių pasirinkimą, todėl tikrai galėsite išsirinkti sau tinkamiausia variantą, o šioje komplektacijoje jūs rasite specialius laikiklius skirtus tvirtinti tiek ant motociklos, tiek ant jūsų šalmo.

Nuotolinis valdymas

Įsigydami Prism veiksmo kamerą komplekte rasite nuotolinio valdymo pultelį. Šis sprendimas leis ne tik patogiai valdyti bei naudoti kamerą tada, kai to norite, bet ir taupyti kortelės atmintį. Miego režimas įjungiamas vos vienu paspaudimu kaip ir kitos, įrašymo ar sustabdymo, funkcijos. Dar vienas šio nuotolinio valdymo pultelio privalumas tas, kad galite lengvai įjungti bei išjungti įrašymo funkciją taip taupydami veiksmo kameros bateriją, kad jos užtektų kuo ilgesniam laikotarpiui. 


Specifikacijos:

Įrašo trukmė2 val.
Darbinė temperatūra-10˚C - 55˚C
Atsparus vandeniuiTaip
Dydis63 mm x 44 mm x 23 mm
Svoris100 g. (kamera)
25 g. (baterija)
BluetoothHeadset Profile (HSP)

Hands-Free Profile (HFP)

Bluetooth 4.0

GarsasVidinis mikrofonas, triukšmo slopinimo sistema
Lęšis137 laipsniai, 3.5 M pixel CMOS, Aperture f/2.0
Vaizdo formatas1080p:30 fps

720p:30/60 fps

480p:120 fps

Nuotraukos5.0 MP (16:9)

3.5 MP (3:2)

3.2 MP (4:3)

3.0 MP (16:9)

Burst shot: 10/5/3 pics

TIME-LAPSE režimas

Viena nuotrauka 1/3/5/10/30/60 sec. intervalu

JungtysTV-OUT bei Micro HDMI
Įkrovimo laikas3.5 val.
Baterijos talpa1100 mAh
Baterijos tipasLičio jonų
Išorinė atmintisMicro SD (10 arba aukštesnės klasės) iki 32 GB (komplekte nėra)
SertifikataiCE, FCC, IC

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras

SENA PRISM veiksmo kamera

  • Prekės kodas: SCA-M01
  • Prekės būsena: 2
  • 219.00€
  • 149.00€